Shitet apartament 1+1 tek Liqeni

Property ID : PRO1224

For Sale 66,000 €
502 Print

Shitet apartament 1+1 tek liqeni. Apartamenti ndodhen ne kat 2 te nje pallati te ri me ashensor, te ndertuar se fundmi. Apartamenti eshte me orientim nga lindja cka e ben ate te ndricuar gjate gjithe dites. Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe mjaft te paster dhe punimet jane shume cilesore. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 55.1m2 dhe perbehet nga nje dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon nga ju mund te shijoni nja pamje mjaft relaksuese. Pallati ofron mundesine e parkingut te mbyllur por ka edhe opsionin e parkimit jashte nderteses. Me hipoteke.

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
More Details

Contact

Similar Properties