Magazine me qera tek Ish fusha e Aviacionit!

Id e prones : PRO297

Per qira 265 €
1002 Print

Jepet me qera magazine tek Ish Fusha e Aviacionit. Ndodhet ne rruge dytesore, ne katin zero. Ambienti ka siperfaqe 100 m2, i pershtatshem per magazinim mallrash. Eshte i pajisur me qepena metalike. Cmimi i favorshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Vendodhja e prones

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
Me shume detaje

Kontakt

Prona Te Ngjashme