Dyqan me qera ne Don Bosko!

Id e prones : PRO325

Per qira 600 €
302 Print

Jepet me qera dyqan ne hyrje te Don Boskos. Dyqani ndodhet ne katin zero, me siperfaqe 30m2. Eshte i pozicionuar ne rruge kryesore me hapesire funksionale per sherbime te ndryshme biznesi. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme ku mund te reklamohet dukshem lloji i aktivitetit te biznesit.  Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Vendodhja e prones

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
Me shume detaje

Kontakt

Prona Te Ngjashme