Apartament 1+1 me qera tek Stadiumi Dinamo!

Id e prones : PRO758

Per qira 350 €
652 Print

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo. Ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte me punime cilesore, me ndricim natyral dhe me hapesire mjaft funksionale. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje. Per me shume detaje dhe viziten ne prone, na kontaktoni!

Vendodhja e prones

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
Me shume detaje

Kontakt

Prona Te Ngjashme