OKAZION! Apartament ne shitje tek residenca "Lake View"!

Id e prones : PRO1208

Per Shitje 219,300 €
1352 Print

Shitet apartament 2+1 tek residenca "Lake View" blloku perballe liqenit artificial. Apartamenti ndodhet ne kat te katert dhe ka nje siperfaqe prej 135,1 m2. Apartamenti eshte ne faze te avancuar te punimeve. Apartamenti ndodhet ne Kat te 7 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi; 1 dhome ndenje; 2 tualete dhe verande. Apartamenti ka orintim nga Pernedimi. Ndertuar përballë liqenit piktoresk artificial të Tiranës, "Lake View" po merr formë për të krijuar një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbime të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri. Çdo detaj i projektit rezidencial "Lake View " i është dedikuar banorëve dhe familjareve te tyre. Apartamentet "Lake View" ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara. Vetëm banorët dhe të ftuarit e tyre kanë akses tek rezidencat ndërkohë që katet për shërbime tregtare dhe zyra kanë hyrje të veçanta. Njëkohësisht, rezidentët do të mund të shfrytëzojnë hapësirat e mëdha të holleve dhe kutitë postare të personalizuara në të gjitha strukturat e banimit. Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve. Cmimi eshte i negociueshem. Per me shume detaje na kontaktoni!

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
Me shume detaje

Kontakt

Prona Te Ngjashme