Shitet apartament 2+1 ne Shkoze

Id e prones : PRO1225

Per Shitje 52,000 €
2 Print

Shitt apartament ne qender te Shkozes, prane news24, Apartamenti ndodhet ne kat 2 te nje pallati te ri te sapondertuar. Apartamenti ka nje siperfaqe 105m2 dhe perbehet nda 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje orientim nga lindja. Me hipoteke. Cmimi Okazion

Vendodhja e prones

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
Me shume detaje

Kontakt

Prona Te Ngjashme