Shitet apartament tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re!

Id e prones : PRO1229

Per Shitje 105,000 €
1002 Print

Shitet apartament ne zonen e ish stacionit te fundit te Tiranes se Re. Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 neto. Apartamenti perbehet nga 1 dhome ndenje; 2 dhoma gjumi; 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar teresisht. Pallati eshte i pajisur me termoizolim te jashtem me sistem kapot. Zona eshte mjaft e qete, me hapesira te bollshme parkimi. Me hipoteke. Na kontaktoni per me shume detaje!

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
Me shume detaje

Kontakt

Prona Te Ngjashme