Jepet Apartament 2+1 ne qender te Tiranes.

Id e prones : PRO1230

Per qira 350 €
1002 Print

Jepet apartament ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet perballe me parkun Rinia. Apartamenti ndodhet ne kat 5 ne nje pallat ekzistues dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambjent kuzhine, 1 banjo dhe gjithashtu ka ne perberje edhe nje verande te bollshme me nje siperfaqe rreth 50m2. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjithe pajsjet dhe orendite te reja dhe eshte arreduar me mjaft finese. Apartamenti ka nje orientim mjaft te mire Lindje-Jug-Perendim, cka e ben ate te ndricuar gjate gjithe kohes. Veranda ka nje fushepamje fantastike 360 grade nga e cila mund te shijoni nje pamje te parkut Rinia, Sheshin Skenderbej, Blloku, mali i Dajtit etj. Veranda eshte ambjent shume i pershatshem per kohen e lire apo dhe evente miqesore qe mund te organizoni, sidomos ne stinen e ngrohte te Veres. Restorantet, baret, qendra tregtare (Toptani) jane ne distance shume te afert. Vendodhja e apartamenti ne qendre mundeson te jeni ne afersi te sheshit Skenderbej, Myslym Shyri, Bllokut, Rruges se Kavajes etj cka e redukton ne maksimum nevojen e perdorimit te makine.
Na kontaktoni per me shume informacion apo vizite ne prone.

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
Me shume detaje

Kontakt

Prona Te Ngjashme